RU | t. +371-29468392 | Elizabetes 51-15A, Rīga, LV-1010, Latvija | PIEGĀDE 24h laikā!

Jautājumi un atbildes

Padalīties ar informāciju

Kā sāls lampas tiek izgaismotas?
Sāls lampās, parasti, par gaismas avotu tiek izmatota 220 V elektriskā spuldzīte. Daži sāls lampu modeļi tiek izgaismoti ar tējas sviežu gaismu.

Kā nomainīt izdegušo spuldzīti?
Sāls lampu jāatslēdz no elektrotīkla un no lampas apakšas jāizņem elektriskā patrona atsperes veida stiprinājums. Nomainiet elektrisko spuldzīti un uzmanīgi ievietojiet stiprinājumu atpakaļ.

Kādas elektriskās spuldzītes der sāls lampās?
Mūsu piedāvātājām sāls lampām der spuldzītes ar jaudu no 4W līdz 20W. Jaudīgākas spuldzītes mēs nerekomendējam ievietot sāls lampā, jo sāls kristāls pēc savas struktūras ir trausls materiāls un pie ļoti stipras uzskaršanas, var saplaisāt.

Uz cik ilgu laiku sāls lampu varu atstāt ieslēgtu?
Ja neuzsilst elektriskais kabelis (Mūsu praksē sāls lampu elektriskie kabeļi nekad nav uzsiluši.), tad sāls lampu var atstāt ieslēgtu bezgalīgi ilgi.

Mana sāls lampa bija mitrā telpā. Ko man darīt?
Ja sāls lampa bija nokļuvusi telpā ar paaugstinātu mitrumu vai uz ielas, mēs rekomendējam to nekavējoties ienest sausā telpā un, kad tās temperatūra sasniegs telpas temperatūru, ieslēgt to. No elektriskās gaismas, sāls lampas uzsilst, un no tās iztvaikos liekais mitrums. Nekādā gadījumā netīriet mitru sāls lampu, jo sāls lampa uzņemot pārāk lielu mitrumu, kļūs mīksta un to var viegli sabojāt.

Kā tīrīt sāls lampu?
Sāls lampu nevajag bieži tīrīt. Ja nu tomēr šāda vajadzība ir, tad vislabāk to izdarīt ar sausu vai viegli mitru, mīkstu lupatiņu.

Cik ilgi sāls lampa kalpos?
Ja sāls lampa netiks turēta mitrās telpās vai uz ielas, tās kalpošanas laiks ir mūžīgs. Tāpat ir jāievēro tas apstāklis, sāls lampas galvenais materiāls – sāls kristāls, ir trausls pēc savas dabas un apieties ar to vajag tāpat kā ar stiklu.

Kā es varēšu zināt, vai mana sāls lampa ražo faktiski veselīgos, negatīvos jonus?
Atkarībā no tā, cik jūs esat jūtīgi uz apkārtējo vidi, sāls lampu iedarbības efektu jums jāsajūt uzreiz vai ilgākā laikā.

Sāls lampas darbības zona?
Viena 1-2 kg sāls lampas iedarbojas orientējoši uz 3 kvadrātmetriem, piesātinot gaisu šajā laukumā ar negatīviem joniem cilvēkam nepieciešamā daudzumā.

Atbildēt

Close Menu
Top.LV PULS.LV Professional statistical system
on-line.lv Informacija Information

Copyright - salslampas.lv, PIC TURIS
×
×

Cart