RU | t. +371-29468392 | Elizabetes 51-15A, Rīga, LV-1010, Latvija | PIEGĀDE 24h laikā!

Kas ir sāls lampa?

Padalīties ar informāciju

Daudzi cilvēki izdzirdot frāzi “sāls lampa” nevar pateikt kas tas tāds īsti ir. Nu skaidrs ir viens – tā ir lampa, bet kas tā ir par lampu. Principā, sāls lampa ir paliels sāls akmens gabals, ar ieurbtu caurumu, kura ir ievietota kvēldiega spuldzīte. Jāpiezīmē, ka tieši kvēldiega nevis jebkāda veida modernās, ekonomiskās spuldzītes, jo tikai kvēldiega spuldzīte spēj uzsildīt sāls akmeni, kurā tā atrodas.

Sāls akmenim pašam par sevi, tāpat kā arī parastam sālim, piemīt pozitīvās īpašības, tādas kā, piemēram, gaisa jonizācija ar pozitīviem joniem. Bet tikai to uzsildot, efekts kļūst izteiktāks.

Sāls akmens pats par sevi ir diezgan interesants minerāls, jā tā to varētu saukt. Atkarībā no piejaukumiem, tam ir dažāda krāsa – no baltās līdz zilajai. Zilo krāsu nosaka dzelzs piejaukums, zaļo, vara piejaukums, bet sarkano – dzelzs oksīda piejaukums.

Izplatītākās ir sarkanās sāls lampas, tātad ar dzelzs oksīda piejaukumiem. Tās dot patīkamu gaismu ar toņiem sākot no persiku līdz pat izteikti sarkanajiem.

Un galvenais, jebkura nopirktā sāls lampa būs pilnīgi individuāla un otras tādas nebūs, ko nosaka, piejaukumu un to frakciju dažādība.

Atbildēt

Close Menu
Top.LV PULS.LV Professional statistical system
on-line.lv Informacija Information

Copyright - salslampas.lv, PIC TURIS
×
×

Cart