RU | t. +371-29468392 | Elizabetes 51-15A, Rīga, LV-1010, Latvija

Apmaksas veidi

 • Preces saņemšanas brīdī. Rīga (tai skaitā arī polstore.lv birojā), Saulkrasti, Ādaži, Carnikava, Baltezers, ar maksājuma karti vai veicot pārskaitījumu izmantojot internet banku.
 • Veicot pārskaitījumu uz mūsu bankas kontu. Lai paātrinātu preču piegādes laiku, lūgums mums atsūtīt maksājuma uzdevumu par pārskaitījuma veikšanu.

Pasūtījumu apstrādes laiks
Visi pasūtījumi tiek apstrādāti pēc iespējas īsākā laikā. Apstrādes laiks ir atkarīgs no ienākošo pasūtījumu skaita kā arī no nedēļas dienas un diennakts stundas, kad pasūtījums ir veikts.
Ka likums, ja pasūtījums tiek noformēts darba dienā, laikā no 09:00 līdz 19:00, tad tā apstrādes laiks ir apmēram 10 – 60 minūtes. Ar apstrādi ir domāts rēķina izrakstīšana un nosūtīšana.
Pēc pasūtījuma saņemšanas, tiek izrakstīts un nosūtīts uz e-pastu rēķins

Preču piegāde tiek veikta pēc iespējas klientam vēlamā un īsākā laikā!

Preču piegādes izcenojumi Jebkuru pasūtījumu var bezmaksas izņemt mūsu birojā katru darba dienu no 14:00 līdz 18:00. Ja šis laiks neder, tad iepriekš vienojoties iespējami citi laiki (darbdienas: 11:00-14:00, 18:00-20:00; sestdienas 12:00-17:00) Bezmaksas piegāde:

 • Rīgā, Ādažos, Carnikavā, Saulkrastos, ja kopējā pasūtījuma summa ir lielāka nekā 45 EUR (piegādi veic POLSTORE pārstāvis).
 • Citās Latvijas pilsētās, ja kopējā pasūtījuma summa ir lielāka nekā 199 EUR

Maksas piegāde:

 • 6 EUR – Ekspress piegāde. (ja kopējā pasūtījuma summa ir mazāka par 45.01 EUR)
  Piegādes reģioni: Rīga, Carnikava, Ādaži, Baltezers, Saulkrasti. Piegāde tiek veikta 24 stundu laikā no pasūtījuma noformēšanas brīža. Iespējams veikt apmaksu pie preču saņemšanas
 • 2.50 EUR – Ekspress piegāde. (ja kopējā pasūtījuma summa ir mazāka par 45.01 EUR) Piegādes reģioni: Rīga. Piegāde tiek veikta četru stundu laikā. Apmaksas veids tikai pārskaitījums!
 • 4 EUR – Standarta piegāde. (ja kopējā pasūtījuma summa ir mazāka par 45.01 EUR).
  Piegādes reģioni: Rīga, Carnikava, Ādaži, Baltezers, Saulkrasti. Piegāde tiek veikta katru piektdienu.(Pasūtījums ir jānoformē līdz ceturtdienai ieskaitot) Iespējams veikt apmaksu pie preču saņemšanas
 • 2 EUR – Sociālā piegāde. (ja kopējā pasūtījuma summa ir mazāka par 45.01 EUR)
  Piegādes reģioni: Rīga (izņemot Bolderāju), Carnikava, Ādaži, Baltezers, Saulkrasti. Piegāde tiek veikta polstore.lv pārstāvim izdevīgā laikā, iepriekš par to vienojoties ar klientu. Maksimālais gaidīšanas termiņš ir 10 dienas. Par konkrētiem termiņiem lūdzu zvaniet: 29468392. Tie lielā mērā ir atkarīgi no piegādes adreses. Iespējams veikt apmaksu pie preču saņemšanas
 • Pa Latviju, piegādi veic “Expresspasts” vai “VENIPAK” kurjerdienests. Piegāde tiek veikta visā Latvijas teritorijā līdz “durvīm”. Piegādes maksā ir 5 EUR. Apmaksas veids tikai pārskaitījums!
  Piegādes laiks ir nākošā darba diena pēc maksājuma apstiprinājuma saņemšanas
Close Menu
Top.LV PULS.LV Professional statistical system
on-line.lv Informacija Information

Copyright - salslampas.lv, PIC TURIS
×
×

Cart