RU | t. +371-29468392 | Elizabetes 51-15A, Rīga, LV-1010, Latvija | PIEGĀDE 24h laikā!

Seši iemesli, kāpēc mājās jābūt sāls lampai!

Padalīties ar informāciju

Sāls lampa ir parasts gaismeklis ar kristāliskā akmens sāls kupolu, kas miljonu gadu laikā veidojies akmens sāls šahtās. Tas ir pasaules okeāna sāļu ūdens kristalizācijas produkts. Tagad saspiestos kalnu nogulumu klinšu veidojumi tiek iegūti tikai Pakistānas Himalajos, 800 metru dziļumā.

Apstrādājot, kristāliskā struktūra un ģeometriskās kontūras šādam sālim netiek iznīcinātas, tāpēc tas saglabā visas tā derīgās īpašības. Tā ir dabas dāvana, kas palīdz tikt galā ar tehnoloģiskā progresa negatīvajām sekām.

Mikroviļņu krāsnis, televizori, datori un citas elektriskās ierīces, bez kuriem mēs nevaram iedomāties mūsu dzīvi, izstaro gaisā pozitīvus jonus. Ir pierādīts, ka to augsta koncentrācija ir kaitīga mūsu veselībai. Šeit akmens sāls var nākt palīgā, tās negatīvo jonu ķīmiskās īpašības dara brīnumus, neitralizē elektromagnētiskā starojuma kaitīgo ietekmi un normalizē telpu mikroklimatu.

Bez tam, radioloģiskie pētījumi liecina, ka akmens sāls kalnu kristāla formā spēj izstarot pozitīvu enerģiju. Tas labvēlīgi ietekmē nervu sistēmas stāvokli, psihi un miega kvalitāti.

Sāls lampu izmantošanai ir seši pamatoti fakti

Sāls lampas attīra gaisu

Izdalot ļoti koncentrētus negatīvi lādētos jonus, sāls lampiņa nogalina baktērijas un iznīcina toksiskas vielas. Tas ir lielisks dzīvokļa gaisa jonizators, ko veidojusi daba.

Novērš onkoloģiskās slimības

Elektrosmogs, kas mūs visu dienu ieskauj, vājina imūnsistēmu, paaugstina asinsspiedienu un veicina dažāda veida vēža attīstību. Taču sāls lampas veiksmīgi palīdz iznīcināt bīstamā starojuma iedarbību.

Daudzi cilvēki, kas tās lieto, arī ziņo par hronisku galvassāpju pazušanu.

Neitralizē pozitīvi lādētos jonus

Sāls lampas, atšķirībā no citām ierīcēm, izstaro “labo” starojumu. Strādājot vairākas stundas pēc kārtas, tās rada sāls alas efektu, notiek halo terapija.

Uzlabo vispārējo veselību

Sāls lampā ir līdz pat 84 dažādiem minerāliem, kas labvēlīgi ietekmē labsajūtu. Tie regulē ūdens līdzsvaru un nostiprina kaulus.

Piesātina ar enerģiju

Negatīvi lādētie joni palīdz uzlabot smadzeņu asinsriti un, līdz ar to, noskaņojumu. Prāts kļūst kustīgs un skaidrs, rodas spēja pievērst uzmanību svarīgām detaļām, reakcija uz ārējiem stimuliem stabilizējas: mierīgi un adekvāti. Trauksme un stress izzūd, kas ievērojami vienkāršo dzīvi.

Normalizē miegu

Sāls lampu vislabāk novietot guļamistabā. Tad miegs būs spēcīgs un mierīgs. Pēc vairāku mēnešu lietošanas dzīves spēks kļūs arvien vairāk. Tas ir tā vērts.

Atbildēt

Close Menu
Top.LV PULS.LV Professional statistical system
on-line.lv Informacija Information

Copyright - salslampas.lv, PIC TURIS
×
×

Cart